Karrier – CC Stúdió Jászberény

Creatív Color Stúdió, Jászberény

Vezetői álláslehetőség Jászberényben!

Menedzselj izgalmas projekteket a
Creatív Color Stúdió Kreatív Vezetőjeként

Missziónk

Állítsunk együtt cégeket növekedési pályára, hatékony marketinggel és kreatív grafikai megjelenéssel

Számtalan cég teljesít lehetőségei alatt, pusztán azért mert a kommunikációja és az online megjelenése nem méltó hozzá.

A CC Stúdiónál az a missziónk, hogy ezt  mindörökre megváltoztassuk!

Nap mint nap lelkesen megyünk munkába, hogy cégeknek segítsünk kitörni a
középszerűségből hatékony online marketing és gyönyörű vizuális megjelenés segítségével.

Mivel fogsz foglalkozni pontosan?

Kreatív Vezetőként Te lehetsz a projektjeink motorja, miközben azt érzed, hogy a munkád tényleg értéket teremt!

Megrendelői álmokból kreatív
brief készítése

  • Ügyfeleinknek segítesz, proaktív, inspiráló beszélgetéssel a kreatív igényeik megfogalmazásában
  • Ötleteket, javaslatokat adsz nekik, hogy a project minél sikeresebb lehessen
  • Értékesítési támogatás, kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolatápolás

Kreatív projektmenedzsment
az ötlettől a megvalósításig

  • A cég napi munkamenetének kreatív támogatása, projektjeinek részletes menedzselése
  • Cégen belüli kommunikáció irányítása, grafikus, dizájner, marketing asszisztens, web stratéga, online marketing menedzser munkájának az összefogása
  • A tervezési folyamat nyomon követése, folyamatos státuszkövetés
  • Árajánlat készítés

Költséghatékony megoldások felkutatása tűzön-vízen keresztül

  • Beszállítói kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása
  • Projektekhez való legoptimálisabb partnerek megtalálása és leszerződtetése

Elkészült vizuális koncepciókból lehengerlő ügyfél-prezentáció

  • Elkészült munkáink ügyfelek felé prezentálása
  • Vélemények meghallgatása, megfogalmazása a grafikusok vagy marketingesek felé

Kreatív adminisztráció, a gördülékeny működésért

  • Készletgazdálkodás
  • Státusz e-mailek küldése
  • Projektmenedzsment szoftverek napi szintű vezetése

Sikerünk titka a sokszínűségben rejlik

  • A Creatív Color Stúdió a nyomdai szolgáltatások, kivitelezések, valamint a reklámhordozók, reklámtárgyak és egyedi reklámajándékok tervezése, gyártása mellett egyre nagyobb figyelmet fordít az eddig ügyfélkörének, valamint leendő megrendelőinek online megjelenésére, arculatának kialakítására, hatékony online marketing stratégia megvalósítására, és legfőképpen a konverzió növelésére.

Mit várunk el?

  • Alázattal fordulsz az ügyfelek felé, türelmed és kedvességed határtalan
  • Vágysz a sikerre, hogy nap mint nap jobb legyél
  • Pontos, megbízható, önálló és felelősségtudatos vagy
  • Pozitív és inspiráló személyiség vagy, nem panaszkodni jársz be a munkahelyedre
  • Nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre, keresed a következő szinteket
  • Nem ijedsz meg, ha goriuszi csomókat kell megoldanod reggelire
  • Precízen és rendezetten dolgozol, és ez az asztalodon is meglátszik 🙂
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kreatív-, reklám-, marketing végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk?

  • Inspiráló projectek
  • Változatos munkakör: grafikai munkáktól az online marketingig
  • Megbecsülés, partnerség
  • Magas szakmaiság, fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Számít a véleményed, ötletekre nyitottak vagyunk
  • Pozitív és jó fej csapat
  • Igazán korrekt juttatási csomag (jó fizetésen túl bónusz, cafeteria, laptop, mobil, valamint céges autó vagy bejárási költségtérítés)

Inspiráló mindennapok, jófej csapat, izgalmas projektek, kiemelkedő díjazás!

Na, elfogadod a kihívást?

Csatlakozz hozzánk, válj valódi vezetővé és érezd, hogy hatással
van a munkád mások életére!

Ha ezek után úgy érzed, szívesen dolgoznál velünk, örömmel vesszük jelentkezésed!

A jelentkezés menete:
📧Küldj e-mailt a pestijozsef@ccstudio.hu e-mail címre
vagy
📱Hívd a +36309597508-es telefonszámot és hivatkozz erre a hirdetésre.

Kérlek, add meg adataidat és csatold be önéletrajzodat!