Karrier – CC Stúdió Jászberény

Creatív Color Stúdió, Jászberény

Gyere hozzánk dolgozni!

Jelenleg a következő nyitott pozícióink várnak Rád:

Grafikus

Nyomda, Reklám- és Marketing Stúdió

GRAFIKUSI munkakörbe keresi leendő kollégáját!

Feladatok:

  • Nyomdai és online grafikai anyagok tervezése, szerkesztése
  • Kiadványszerkesztés és nyomdai előkészítés
  • Logó tervezés
  • Webdesign
  • Kreatív marketing anyagok készítése (hirdetés, szórólap, hírlevél, stb.)
  • Együttműködés más munka csoportokkal
  • Arculattervezés

Elvárások:

  • Szakirányú tanulmányok, gyakorlati tapasztalat
  • Adobe termékcsalád professzionális ismerete
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Kreativitás, fiatalos lendület, megbízhatóság és pozitív gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Trendekhez igazodás
  • Releváns területen szerzett grafikai tapasztalat

Amit kínálunk Neked:

  • Megbecsülés és partnerség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Professzionális munkaeszközök
  • Pozitív és jófej csapat
  • Magas szakmaiság és fejlődési lehetőség
  • Korrekt juttatási csomag

Számunkra fontos:

  • Vágysz a sikerre
  • Légy pozitív
  • Pontos, megbízható, önálló és felelősségtudatos vagy
  • Magas fokú problémamegoldó képességgel bírj
  • Precízen és rendezetten dolgozol
  • Magad is érdeklődsz a munkád iránt

Ha ezek után úgy érzed, szívesen dolgoznál velünk, örömmel vesszük a jelentkezésed!

A jelentkezés menete:

Küldj e-mailt a pestijozsef@ccstudio.hu e-mail címre

vagy

Hívd a +36309597508-es telefonszámot és hivatkozz erre a hirdetésre.

Kérlek, add meg adataidat és csatold be önéletrajzodat!